м. Харків, вул. Культури 9moc.liamg%40au.draytnirp
066 675-25-40 (Viber, Telegram), 098 415-89-55096 687-50-13 (Viber, Telegram), 095 627-95-85
Для нанесення зображень ми на даний час використовуємо три методи друку - термоперенесення, прямий цифровий друк та ДТФ - друк. Кожен з цих методів має свої особливості і кожен з них є оптимальним для якогось конкретного завдання. Після отримання нами технічного завдання на друк наш менеджер запропонує вам той варіант, який є оптимальним саме для вашого замовлення. Звісно, якщо його можна виконати кількома способами то ми зробимо тим методом який подобається вам більше. Нижче надана коротка інформація про кожен з видів друку.
Прямий цифровий друк (DTG)
DTG (Direct To Garment) друк - це технологія при якій зображення друкується безпосередньо на одязі в спеціальному текстильному принтері. Для друку використовуються текстильні чорнила. При друці на білих тканинах використовуються лише кольорові чорнила і тканина на місці друку залишається м'якою і зображення не відчувається на дотик. При друці на кольорових тканинах все трохи складніше. Спочатку тканина обробляється спеціальною рідиною - праймером. Потім здійснюється друк білими чорнилами, які виконують роль грунту. А потім - зверху білих чорнил вже йде друк кольорами. Відповідно друк на кольорових тканинах коштує дорожче і малюнок відчувається на дотик, бо шар чорнил виходить доволі щільний.
Для друку ми використовуємо текстильні принтери EPSON F2100 та оригінальні текстильні чорнила EPSON
Головна перевага даного виду друку - майже повна відсутність обмежень по складності зображень. Можна друкувати зображення з будь-якими кольорами, градієнтами та розмиттям контурів. Головне обмеження стосується складу тканини. Це повинна бути або бавовна або бавовна з невеликим вмістом синтетики.
Переваги та можливості
● Відсутність будь-яких обмежень щодо складності зображення● Тканина на місці зображення залишається м'якою порівняно з плівкою та ДТФ-друком і "дихає", тобто пропускає повітря.● Не потрібні спеціальні формати файлів для макетів. Достатньо файлу в будь-якому растровому форматі (JPG, PNG та ін.).● Висока деталізація зображень.
Недоліки та обмеження
● Досить висока ціна на друк на кольорових тканинах. Ціна обумовлена як високою ціною на матеріали (праймер, чорнила) так і трудомісткістю процесу.● Чутливість до складу тканини щодо вмісту синтетичних складових. ● Це трудомісткий і не дуже швидкий метод друку. Тому навіть на тиражах ціна не буде порівнюватися з ціною на друк плівкою або трафаретним друком. ● Великі заливки рівномірним кольором можуть бути не зовсім рівномірними і мати дефекти.● В процессі носіння та прань тканина розтягується і на зображенні можуть утворюватися тріщинки.
DTF - друк
DTF (Direct To Film) друк - це технологія при якій зображення друкується текстильними чорнилами як і при прямому друці але через проміжний носій. Зображення друкується на спеціальній плівці в дзеркальному відображенні та в зворотньому порядку. Тобто спочатку друкується колір, а потім зверху - білі чорнила на які наноситься текстильний термоклей. Далі зображення з допомогою термопресу переноситься на тканину. Результат дещо відрізняється від прямого цифрового друку. Зображення виходить гладким, щільним і більш яскравим ніж при прямому друці і трохи нагадує плівку. Головна перевага даного виду друку - відсутність необхідності попереднього праймування тканини. Сам процес друку бистріший ніж DTG-друк, ціна нижче. Але як будь-який спосіб друку DTF-друк має свої переваги та недоліки зазначені нижче.
Переваги та можливості
● Зображення більш яскраве та чітке ніж при прямому друці.● Висока деталізація зображень. Навіть дуже дрібні деталі при ДТФ - друці залишаються добре помітними.● Не потрібні спеціальні формати файлів для макетів. Достатньо файлу в будь-якому растровому форматі (JPG, PNG та ін.)● Відсутня необхідність в попередньому праймуванні тканини.● Процес друку більш швидкий ніж при прямому друці і ціна нижча, особливо в тому що стосується друку невеликих логотипів.● Можна наносити на тканини з великим вмістом синтетики.
Недоліки та обмеження
● Не можна друкувати зображення з розмитими контурами● Зображення трохи нагадує плівку або "наліпку" що не всім подобається. ● Так як зображення виходить досить щільним великі зображення можуть не пропускати повітря і в такій футболці може бути некомфортно. ● Великі заливки рівномірним кольором можуть бути не зовсім рівномірними і мати дефекти.
Термоперенесення
Суть даної технології полягає в тому, що зображення спочатку вирізається на ріжучому плоттері з поліуретанових кольорових плівок, а далі воно під дією високої (160-170 гр) температури і тиску переноситься на текстильні вироби.Ця технологія застосовується тоді, коли необхідно нанести текст, або логотип, який складається з одного або кількох кольорів не маючих градієнтів та розмиття. Цей метод забезпечує високу стійкість зображення на протязі тривалого терміну. Саме плівками зазвичай друкуються номери на спортивній формі та логотипи на спецодязі. В своїй роботі ми використовуємо тільки матеріали кращих виробників преміум-серій.
Однією з переваг саме даного методу є велика кількість кольорів різновидів матеріалів для друку. Одних тільки стандартних плівок є більше 60 кольорів. При нанесенні зображення плівкою воно виходить яскравим та чітким.
Окрім стандартних кольорів в лінійці плівок присутні також неонові кольори та металіки.
Але і це ще не все. Окрім стандартних плівок в арсеналі термоперенесення є багато інших матеріалів з різноманітними ефектами:
Переваги та можливості
● Оптимальний метод для нанесення тексту та логотипів. Зображення виходить чітке та яскраве● Велика кількість різноманітних матеріалів для нанесення● Ціна нижче ніж на прямий друк● Можна наносити на синтетичний текстиль● Висока стійкість зображень
Недоліки та обмеження
● Не можна друкувати повнокольорові зображення● Недоречно нанесення великих зображень з щільною заливкою кольором. Матеріал досить щільний і тканина не буде "дихати". В такій футболці може бути некомфортно. ● Є обмеження по розміру і кількості дрібних елементів, бо вони вирізаються на плоттері і потім вибираються вручну. Надто дрібні елементи можуть не відпрацюватися. Наприклад текст повинен бути не менше ніж 5 мм в висоту. ● Для друку необхідний макет в векторному форматі.